vv DEES 35+ en 45+ gaan van start op vrijdagavond 20 maart!

6 februari 2020

Voor mannen die na hun 35ste het voetballen zo leuk blijven vinden dat zij hun voetbalschoenen nog niet definitief aan de wilgen willen hangen, heeft de KNVB 7×7 35/45+ voetbal opgericht. Want; hoe oud je ook bent: voetbal gaat nooit uit je bloed. En wat er bij DEES ooit op de groene velden is ontstaan mag toch nooit verloren gaan.

We gaan van start met de 1e wedstrijden op vrijdag 20 maart. Zodra het verdere programma bekend is komt het op deze site.

7×7 voor- en najaarsreeks

Deze vorm kent een reeks van minimaal vier speelavonden op vrijdagavonden in het voor- en najaar. Een vereniging is tijdens de reeks eenmaal gastheer en speelt de overige momenten bij de andere verenigingen in de poule. Voor de voorjaarsreeks wordt er, indien mogelijk, een nieuwe indeling gemaakt en wordt er opnieuw gespeeld op vier vrijdagavonden.  De wedstrijden in de najaarsreeks zijn allemaal al
gespeeld. Voetbalvereniging DEES wil bij voldoende belangstelling zich aanmelden bij de KNVB voor de voorjaarsreeks 2020. Bij voldoende belangstelling willen we zowel bij 35+ als 45+ een team inschrijven. De eerste reeks wedstrijden wordt dan hoogstwaarschijnlijk gespeeld eind maart, vervolgens twee reeksen in april en tenslotte nog een speelronde in de maand mei. Alle wedstrijden worden gespeeld op vrijdagavond in competitievorm. De wedstrijden duren maximaal 20 minuten. Onbeperkt wisselen is toegestaan, de buitenspelregel is afgeschaft en de sliding
behoort niet meer tot het spel. De wedstrijden beginnen meestal om 19.30 uur. Iedere reeks speel je drie wedstrijden van 20 minuten. De eerste positieve reacties van oud-spelers om deel te nemen zijn reeds binnen.

Mocht je interesse hebben om op vrijdagavond weer actief een balletje te gaan trappen met leeftijdsgenoten dan kun je vrijblijvend contact opnemen met; Cor Tholen, 06-34921198. E-mailadres. c.tholen1@upcmail.nl.EDIT