DEES slaat dubbelslag met nieuwe overeenkomsten voor hoofdtrainer Hans Clijsen en keeperstrainer Hans van Hoof

30 november 2020

In een seizoen waar niet veel gevoetbald wordt zien het bestuur en de selectie van V.V. DEES geen rede om afscheid te nemen van de trainers. Er is een goede weg in geslagen en beide partijen zien nog een mooie tijd tegemoet met de formatie Hans en Hans.

Hans Clijsen die dit jaar bezig is aan zijn derde jaar op sportpark de meren ziet nog genoeg rek in de ploeg uit Wintelre: “Wat fijn dat ik de ingeslagen weg voort kan zetten met deze groep. Er zit voldoende potentie in de groep om bovenin mee te kunnen draaien en wie weet wat voor moois daaruit voort kan komen volgend seizoen.” Hans gelooft dat er al eerder resultaat geboekt had kunnen worden als de huidige perikelen zich niet voorgedaan hadden: “Vorig seizoen deden we onverwacht leuk mee bovenin tot Corona om de hoek kwam kijken. Dit seizoen wilde we dat evenaren of zelfs verbeteren, maar ook nu zie ik het seizoen als verlorendoor deze ongelukkige situatie.” Hans van Hoof gaat komend seizoen alweer zijn zevende jaar in als keeperstrainer bij V.V. DEES. De Eindhovenaar van keepersopleiding H&B wordt na6 jaar nog steeds erg op waarde geschat door de club. Beide trainers geven aan weer enorm te verlangen naar een rentree op en langs het voetbalveld. Wanneer zij daar weer te vinden zijn is voorlopig nog even afwachten, maar die tijd gaat zeker komen.