Finale penaltytoernooi voor de jeugd

10 juni 2021

Net als voorgaande jaren hebben we onlangs de voorrondes gehouden voor de befaamde penaltybokaal. Normaal wordt deze finale gehouden op de zaterdag van het Pinkstertoernooi in Vessem. Maar door de regels omtrent de corona is het toernooi dit jaar helaas niet doorgegaan. Wij als jeugd- en activiteitencommissie hebben toch gemeend deze finale te houden tijdens een georganiseerd voetbalevenement. Gezien dat het bij VV DEES georganiseerd Hemelvaartstoernooi is verzet naar 3 en 4 juli, zien we dit als een mooie gelegenheid om dan de finale van de penaltybokaal te houden. We verwachten de finalisten dan op zaterdag 3 juli om 17:00 uur op sportpark de Meren in Wintelre. Naast de finalisten van de jeugdspelers hebben we ook nog de finalisten van de keepers. Die willen we dan ook bij deze uitnodigen om te kijken wie van hen minst gepasseerde doelverdediger is tijdens de finale.

Graag zie we jullie op zaterdag 3 juli a.s.om 17:00 uur op sportpark de Meren in Wintelre.

De finalisten zijn:

TeamNaamTeamNaam
JO6Thijs BloxJO10-1Gus Schenning
JO7-1Pepijn de KokJO11-1Rijk van Loon
JO7-2Siem van HoofJO11-2Raf van Roij
JO8-1Dex van HelvoortJO13-1Jari Liebregts
JO8-2Senn EltinkJO13-2Leon Verrijt
JO9-1Wess LiebregtsJO15-1Luuk Adriaans
JO9-2Mats BaakJO15-2Tim van Vugt
JO9-3Ravi van HerkJO17Freek van Bussel

Keepers:

  • Marijn van Rooij
  • Jop de Laat
  • Thomas Tholen

Namens de Jeugd- en Activiteiten commissie VV Vessem – VV DEES